| xxShawolxx a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea aceasta?
http://my.w.tt/UiNb/WyhMU9ejuv

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge pentru copii de maxim 10 ani.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti s-a pus pata pe adolescenti, dar atat de grav. Ura ta pentru ei e prea mare, este?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ce am făcut așa grav acum?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu acum, lucrurile s-au strans. Am tot vazut ca-i hateresti! Acum fara suparare, e doar parerea meawinking.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Doar pentru că mă mai iau de câte unul care se crede singurul care vede că nu e în regulă ce se întâmplă în lume sau de altul care moare că i-a crescut un coș pe nas nu înseamnă că am ceva cu toată lumea de 12-19 ani.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici cam ai dreptate. Din ce am observat si eu pe aici, adolescentii au multe conceptii cimentate si eronate in multe cazuri, nu te intelegi cu ei daca nu gandesti ca ei, in cele mai multe cazuri.