| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ce-i care sunt cam impiedicati la fotbal? adica nu prea stiu juca? cum ii caracterizati?

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna din nou Yanku laughing!
Pai daca sunt impiedicati la fotbal,inseamna ca ori au o zi mai proasta, ori nu stiu sa joace. Daca este prima varianta, ar fi ok sa nu ii criticam cel mult sa ii ironizam putin.
Daca este a doua varianta ar trebui dati afara din echipa.Stii sa joci foarte bine, nu stii sa joci stai pe bara sau esti tipul cu prosoapele thinking
Paa! happy

| Yannku a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Sunt de acord cu tine, totusi nu stiu ce treaba ai tu cu fotbalu fiind fata presupun dar ai dreptate happy, am pus aceasta intrebare pentru ca ma intrebase un prieten pe mess " hei prietena mea nu mai vrea sa vb cu mine k nu stiu juca fotbal", pare o prostie motivul! si imi pare rau pentru el

| Yannku a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Imi spuse nu intrebase scuze happywinking

| Ramonaaaa a răspuns (pentru Yannku):

Hey happy
Stiu ca nu prea am eu treaba cu fotbalul dar, in fine, am mai vazut colegi jucand si imi dau si eu cu parerea pe aici happy.
Cat despre prietena prietenului tau...thinking waw :O.cam aiureahee hee.

| dacia63 a răspuns:

Tantalai