| secondclothes a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care cumpara haine de firma ieftine de la second hand si le vand scump pe Instagram?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca lor le merge, bravo lor. Prosti sunt cei care le cumpara.

| FreddieM a răspuns:

Apreciez spiritul imprenditorial. Oameni de succes in viitor.
Cheers

| CassiusAlexander a răspuns:

Că au mai mulți bani decât tinewinking

| secondclothes explică (pentru CassiusAlexander):

Puteai raspunde fara sa fii nesimtit.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!