| elmejor a întrebat:

Ce parere aveti despre cei ce se afla la putere, cei ce ne conduc?

2 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

Buna.
m-a amuzat intrebarea ta; de ce? pentru ca aveam si eu o parere ca tot omul, dar mi-am dat seama ca nici o persoana din politica nu merita nici macar o parere despre ei. cand sunt in opozitie au cele mai bune idei pentru "țărișoara" lor, dar cand ajung la putere incep sa aiba amnezie si treptat uita totul thinking saracii, cat de greu le-o fi... e bine ca nu uita si ca ei sunt aceia care conduc atatia oameni. si cam asa sunt toti, dar deh...

| Georgix a răspuns:

No comment! oh go on