| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre cererile în căsătorie făcute într-un cadru familial sau chiar în faţa mai multor persoane? Nu vi se pare că ar trebui să fie doar ei doi?

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E mai misto in intimitate si intre cei 2, cred ca atunci trebuie sa fie doar cei 2, e vorba de un eveniment important pentru amandoi, iar familia sau altii ar fi in plus daca ar asista, vor veni la nunta oricum.

| goguPatent a răspuns:

E irelevant pentru mine cum Ion o cere pe Maria de nevasta. ca nu e treaba mea.

| anonim_4396 explică (pentru goguPatent):

Dar cum o cere goguPatent pe Maricica de nevastă tot irelevant e?

| goguPatent a răspuns (pentru anonim_4396):

Slaba gluma, mai incerca

| anonim_4396 explică (pentru goguPatent):

Ce glumă visezi, gogule?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Nu-mi plac.
2. Ba da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da, cred ca ar trebuibsa fie doar ei doi.

In general e mai bine sa fie doar ei doi, fie ca vorba de cererea in casatorie, vacante, pimbari, luat masa, locuitul intr-o casa etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt curios dacă ți-a răspuns ceva admina la email-ul despre ştergerea contului (dacă i-ai trimis). Eu i-am trimis de ieri şi mă aşteptam ca astăzi s-o termin cu site-ul ăsta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Încă nu i-am trimis.Am să mai stau câteva zile până mă plictisesc şi apoi mă car şi eu de aici. laughing

Mie ştiu că îmi răspundea a doua zi întotdeauna. (în cursul săptămânii normal)
Poate îţi răspunde mâine sau ţi-l şterge direct dacă ţi-ai spus bine poezia. Dacă nu, asta e, trebuie să rezişti până luni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

„îmi răspundea a doua zi întotdeauna"
Hm. Deci în decembrie n-a fost prima oară când ți-ai șters contul.
„Dacă nu, asta e, trebuie să rezişti până luni."
Sper să nu fie nevoie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M-am referit la faptul că atunci când mi-am şters contul ultima oară am trimis 3 email-uri până să mi-l şteargă şi după fiecare email trimis primeam a doua zi răspuns.
Dar da, în decembrie n-a fost prima oară. Sunt la al treilea cont.Sunt pe site din decembrie 2018.
Tu, de când eşti pe aici? Până în primăvara trecută, atunci când mi l-am făcut pe al doilea nu-mi amintesc să te fi văzut pe site.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

M-am înregistrat prima dată în aceeași perioadă în care am descoperit internetul, prin 2012-2013. Dar stăteam maxim câteva luni după care îmi abandonam/ștergeam contul și reveneam după mai multe luni cu alt cont. N-aveai cum să mă vezi pentru că n-am fost user cunoscut cu multe răspunsuri. N-am stat la discuții cu lumea pe aici. Nu mi-am făcut prieteni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha.
No,ce să zic, sper să ţi se îndeplinească dorinţa şi să n-apuci weekend-ul aici.O să-mi lipseşti, Honey-Bunny.
Ups, na că am zis-o. Sper că vei găsi vreodată puterea să mă ierţi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Https://youtu.be/zPt5OmNmgi0?t=1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Georgianaaa

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce Georgiana visezi, guştere?