| Leylla a întrebat:

Ce parere aveti despre cine s-a calificat in marea finala de la Romanii au talent? ( 1.Razvan "Krem" Alexe, 2.Vasile Godja si 3.Gigel Frone)

Acestea au fost numerele prezentate de ei la semifinala:
http://www.protv.ro/......e-cel.html

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

De Razvan imi place. Canta ok, dar nu stiu daca va castiga concursul. Insa, un lucru e clar: are talent, nu oricine poate face rap ca el si a fost mult mai bun decat Tutu. Si de Vasile imi place, dar la fel... nu cred ca va castiga. Oricum, e omul 3 in 1: canta la vioara in toate partile, face spectacol si este haios. De Gigel nu mi-a placut deloc. Canta ok vocal si la chitara, dar se repeta cu aceleasi melodii. Nu trebuie sa castige. Per total, toti finalistii de pana acum sunt buni. Oricum, asta a fost parerea mea. Tu ce parere ai despre semifinala 2,, Romanii au talent"?

4 răspunsuri:
| Leylla explică:

Si eu sunt de acord cu tine Adorciocolata, in mare parte. Mie mi-ar fi placut insa, ca sa intre in finala Adrian si Sorin, au dansat foarte frumos.

| adorciocolata a răspuns (pentru Leylla):

Exact. Si mie mi-au placut foarte mult Adrian si Sorin. Mi-au mai placut Gold Mask, cel care facea acrobatii pe chinga, Vlad Jucan (cel care dansa bellydance) si chiar si invartitorul de pizza.

| Leylla explică (pentru adorciocolata):

Da si aceia au fost foarte tari.

| xBianca333x a răspuns:

Eu il iubesc pe La nebuniee pe Raul-Sipos canta extrem de bine si repede si e foarte dragutkiss