| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre comunicarea dintre oameni prin intermediul scrisorilor? mai ales scrisorile de dragoste, celeparfumate cu hartie roz (mai detaliat)?

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Trebuie neaparat sa fie roz? Nu mi-ar placea sa corespondez cu pitzipoance.

| iuly97 a răspuns:

Ma refeream scrisorile de demult, cum isi scriau indragostiti, nu acuma.acum aeste telefonlaughing

| Dorian_1858 a răspuns:

Mie mi se pare ca multi oameni nu mai scriu scrisori ci folosesc mai nou netul, dar daca asa este intrebarea vreau sa spun ca am o parere buna adica mai demult oamenii asa faceau cand vroiau sa spuna ceva important persoanelor din alte tari sau orase si cred ca si noi ''modernii'' ar trebui sa mai lasam netul si sa incercam cum putem sa scriem o scrisoare rudelor din alte tari si orase sunt sigur ca le va placea o scrisoare scrisa de mana noastra si nu de ''mainile'' calculatorului.