| Daniel_8705 a întrebat:

Ce parere aveti despre concursul " Kiss Cash" de la postul de radio Kiss Fm?

1 răspuns:
| Vizitiul a răspuns:

Un concurs menit sa streseze oamenii, oricum sunt stresati de grijile vietii cotidiene, acum sunt exacerbat de strasati. Oricum, dintre puhoiul de ascultatori care au trimis sms-uri, doar o parte meschina dintre acestia vor avea castig de cauza. Acest concurs, l-as asimila cu o "mita", practic prin intermediul lui, kiss fm-ul aspira mai multi ascultatori.