| kkkmakafull a întrebat:

Ce parere aveti despre copii orfani? dar despre mamele care isi abandoneaza copii in orfelinate/spitale/strada si despre mamele tinere?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Sunt copii care au nevoie de afectiune, dragoste, protectie, siguranta, un camin fericit, cu nevoi speciale.
Sunt victime ale unor parinti, de cele mai multe ori, victime la randul lor, lipsiti de afectiune si educatie!
Copii fara copilarie, a unor parinti nematurizati psihic lipsiti de educatie si discernamant.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Trebuie ajutati.
2.Acelea nu pot fi numite mame.
3.Mamele tinere, trebuiesc incurajate si ajutate.
4. Postarea nu are legatura cu Dragoste si sex.

| kkkmakafull explică (pentru anonim_4396):

E cea mai vizitata categorielaughing