| NeverTheLess a întrebat:

Ce parere aveti despre Cronicile frumoasei luptatoare DAMO? ( cei care urmaresc serialul ). Pe mine finalul m-a surprins cel mai tare si chiar mi-a venit sa plang laughing
In orice caz, astept opinii big grin

Răspuns Câştigător
| Lolicika a răspuns:

Mie imi place il urmaresc pe tvr1. de cand cu giuvaerul palatului, furtuna la palat si secretele palatului am prins o dragoste pentru serialele coreene.in ori ce caz nu am pierdut nici un episod si astept cu nerabdare fiecare episod. oare ChaeOk va fi impreuna cu anchetatorul?

4 răspunsuri:
| NeverTheLess explică:

@lolicika Nu. Nu ramane. Daca vrei iti pot spune cum s-a terminat, dar poate preferi sa astepti sa vezi totul. Cum vrei tu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trist. dar totusi un pic de adevar a avut. imi pare sincer rau ca s-a terminat dar daca mai tinea mult devenea plictisitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place ff mult si nu am pierdut nici un episod.
dar este mai un film corean legendele palatului - dr hur jung este super faina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca SungBak si ChaeOk sunt frati.