| ColorfullKiiid a întrebat:

Ce parere aveti despre dansul DnB (Drums&Bass)?

4 răspunsuri:
| Danny a răspuns:

Mie mi se pare foarte ok, si ca muzica si ca stil de dans. Personal am incercat sa invat, dar este foarte greu. Multa bafta daca ai de gand sa incepi sa inveti acest stil de dans.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte tare

| MIM a răspuns:

Avand in vedere ca e destul de greu e super ok...eu il practic de aproximativ 3 luni si mai am multe de invatat. la inceput am vrut sa renunt dar incetul cu incetul am realizat ca cu putina ambitie reusesc. deci, daca vrei sa inveti n'ai de cat. succestongue

| SiAtat_Marie_1993 a răspuns:

Eu cred ca e super dansul muzica eu am inceput astazi sa dansez laughing) si e destul de greu dar daca ma straduiesc o sa reusesc merita sa il incerci big grin