| IonutSiAtat92 a întrebat:

Ce parere aveti despre domnul Malin Bot? Il urmaresc de mult timp, am facut poze impreuna cu el si sincer va spun, cred ca este singurul jurnalist care se leaga te toti din parlament.Nu tine cont de partid, el ii da pe toti de gol.Voi ce parere aveti? Pe mine m-a convins.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scandalagiu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar nu am treabă cu nici un partid. Mai trăiesc și cei ce nu merită, după părerea ta.

| IonutSiAtat92 explică (pentru sadrian46):

Pai din moment ce spui despre el ca este scandalagiu.Tu esti genul de om care faci urat daca ti se spune adevarul.

| Mosotti a răspuns:

Ii da de gol pana ajunge el sus, daca sau cand o ajunge sa vezi ca e cu totul altul! Toti cand sunt in afara sau opozitie zic f bine ce zic, cum intra sus, cum gata.
Si e lasat sa dea din gura atat timp cat nu e o amenintare la scaunele alora, altfel brusc constatai ca disparea din peisaj si nu mai zicea nimic.

Dar e bine ca zice ce zice, asta clar.

| DonEduardo a răspuns:

Si pe mine.