| Adry05 a întrebat:

Ce părere aveți despre emisiunea Asia express? Urmăriți emisiuni la televizor? Care?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Da ma uit.Imi place siner doar ca pe alocuri mi se pare ca uni sunt favorizati.Nu ii suport pe abagi, pe blonde si mai nou nici pe lia si maria dar mai mult din cauza liei.Si risteii sun uneori enervanti, cu restul nu am avut treabă ba chiar am si preferați (răzvan si sorin).
Ma mai uit la chef la cutite cand incepe si I umor.
La Pro tv înafara de lecții de viață si las fierbinti toate sunt nașpa. Romani au talent si Vocea româniei de multe ori trece mai departe doar afoni si netalentati si si daca e cineva ok nu câștigă pentru ca are altul pile.Nu suport nici juriu si totul este o făcătură vizibilă.

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nu ma uit la tv decat rar pe Discovery, Histrory Channel si cam atat.

| Bucurialuisatanpunctcom a răspuns:

O mizerie ordinara care nu face decat sa-i capteze atentia romanului de la problemele reale cu care ne confruntam. Asta este scopul televiziunilor in ziua de azi, controlul informatiei si spalarea pe creier a maselor. Vezi cazul coronavirus ce propaganda mizerabila se face in toata lumea si marea majoritate a populatiei crede tot ce vede la televizor.

| Seby271995 a răspuns:

Da, e o emisiune cat de cat reusita dar nu se compara cu Romanii au talent, Las fierbinti sau Iumor.