| Ana_7904 a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea Next top model by Catalin Botezatu?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In ultima perioada a fost putin mediatizat si trebuia sa apara in atentia lumii cu ceva. De aici si aceasta emisiune. Ce parere am despre emisiune? E genul de emisiune la care te uiti daca nu-ti place sa meri in priveghi. Mai bine mori de plictiseala, decat sa mori de plans.

4 răspunsuri:
| mycrazyworld14 a răspuns:

Preferata meaaAlove struck:X:Xlove struck

o ador!

| Yzzza a răspuns:

Pai in loc sa bage un film bun acolo.baca chestii din astea,cum era si "Burlacul"...ii si asta o magarie ca si alea de pe prima tv(Casatoreste-te cu mine, Sa te prezint parintilor etc), kanal d si altele...dar uite ca totusi oamenii se uita.[si eu ma uit la next topbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si Dansez pentru tine de pe protv, spalare de bani din partea patronilor de televiziuni, daca pentru o singura prezentarea la protv marele croitor Bote si-a luat 80.000 de euro ce sa mai credem?

| Mill a răspuns:

Pai mi se pare putin superficiala. dar daca tie iti place...