| Byb2001 a întrebat:

Ce parere aveți despre exploziile din Liban?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părerile contează? Absolut deloc. 2750 de tone de nitrat de sodiu ce căutau într-un depozit?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Cand eram copil, in satul meu era un barbat cam dus cu duhul. Lua ziarul si se facea ca citeste. Omenii il intrebau ce scrie in ziar, iar el raspundea invariabil: S bat nemtii cu germanii in Berlin. Cam asa si in Liban: se omoara arabii intre ei.

| Cksihja a răspuns:

Eu cred că ne-am prostit pentru că mai demult depozitele de muniție nu se aflau în oraș ci în afara lui.