| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fani naruto

33 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Sunt fana naruto. ^^ Dar..nu dependenta..il urmaresc de cand il dadea pe Jetix dublat in romana, si in prezent pe animekage. [si shippuden] dar nu sunt foarte dependenta de anime...am vazut animeuri mai scurte mult mai interesante si amuzante ^^ [cum imi palc mie]
Parerea mea despre restul fanilor? Pai sa vedemthinking ma enerveaza cei obsedatithinking mai ales de anumite cupluri gen naruhina/sasusaku... eu vreau doar sa vad cum se desfasoara razboiul ^^ si apoi daca mai vine ceva interesant...la naruto ma enrveaza cand da episoade care nu au legatura cu episoadele anterioare cum acum de exemplu da Naruto - Putere partea 3, 4 etc ma enerveaza ca trag de timp x.x maia ales ca astea s-au intamplat inainte de razboi. citesc manga ca sa nu ma omor >.> cu suspansul

| irbis a răspuns:

Fanii naruto ar trebui sa-si mai extinda cunostintele de anime urmarind si alte anime. Naruto e bun, dar exista anime chiar si mai bune.

| neca a răspuns (pentru irbis):

Un raspun ca asta asteptam

| cristiiiiiii a răspuns:

Gusturile nu se discuta happy fiecare se uita la ce ii place nu trebuie nimeni condamnat

| neca a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Iti plac animeurile?

| cristiiiiiii a răspuns (pentru neca):

Mie personal nu imi plac. dar asta nu inseamna ca trebuie sa ii condamn pe cei care urmaresc asa ceva

| neca a răspuns (pentru cristiiiiiii):

Nu te supara dar nu te baga unde nu-ti fierbe oala

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Sincer? Uneori ma enerveaza... sunt o multime de animeuri incredibil de frumoase, recunosc am vazut tot animeul Naruto/Shippuden +manga, si ghici parerea mea, m-a plictisit total, fillere de tot rahatul, o lupta tocmai la 30 de episoade, si romantism fara noima, adica de exemplu Sakura, care inca crede ca Sasuke se va intoarce si va inbratisa. Gresesc? Recunosc ca sunt un fan al tuturor animeurilor(mai putin cele romantice, si sunt unele care ma dezgusta totalstraight face), consider ca s-ar putea face un anime mult peste toate cele existente. Acum opinia voastra despre mine este ca sunt un fan care vorbeste doar ca sa se afle in treaba. Cam asa e, ma plictisesc sa vad, numai raspunsuri cu "Sunt un fan Naruto!", toata discutia asta cu animeul Naruto a pornit de la Jetix, (Gresesc din nou, cumva?), daca nu e adevarat spuneti-mi mie, ar fi fost cunoscut in toata Romania de toti copii, si asa nu ar mai fi existat fani Naruto in Romania? Astept comentarii cu inima deschisa, daca nu va suparati sa fie si comentarii indulgente happy.

| neca a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Daca nuarfi aparut pe jetix n-ar fi avut chiar atitia fani dar pina la urma e un anime destul de cunoscut si cred ca ar ramine multi fani si in rominia

adica nu-mi amintesc sa fi vazut fairy tail pe vreun canal rominesc dar totusi si animeul asta are multi fani in rominia

| neca a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

In rest sunt de acord cu tine

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru neca):

Nu prea cred, nu m-am uitat niciodata la Fairy Tail din simplul fapt ca nu imi place. Si te asigur ca Fairy Tail nu are prea multi fani in Romania... nu cred, Naruto a castigat toata faima prin simplul fapt ca a fost dat pe Jetix. Te asigur ca este cum iti zic eu. Cu Animax nu mai zic, ca dadea Naruto, si multe animeuri. Eu pe Animax am descoperit Bleach, care a avut un potential induiesetor, care a starnit in inima multora un spirit al vointei. Eu oricum nu o sa ma mai uit la Naruto, m-am plictisit de el, si am inceput sa ma uit la animeuri mai vechi care este peste el. De exemplu Akira, este unul extrem de bun care m-a fermecat de prima data. Dragon Ball Z (de care toata lumea stie), a fost si este taticul tuturor animeurilor, si pasiunea multora. Toti cunosc acest anime happy, fie batran, tanar, fie fan Naruto sau Bleach. Este ceva care a creat categoria de animeuri SHOUNEN, va zic ceva, multora nu le place deoarece a avut cea mai mare faima, si sunt multumit de faptul ca fanii Naruto nu il aproba happy, deoarece este peste el si intreaga lui natura, chiar peste toate, grafica este bunicica, nu este nici rea nici urata. Lupin 3, mi-a placut extrem de mult, probabil ca multa lume nu il cunoaste happy.

| Never4ever a răspuns:

Fanii Naruto:persoane destepte care au gusturi bune.winking

| Minato1 a răspuns (pentru Never4ever):

Imi Place cum Gandesti laughing

| ChalkOutline a răspuns (pentru Never4ever):

Daca esti fan Naruto nu inseamna ca esti destept sau altfel decat ceilalti, inseamna doar ca iti place mai mult acel anime si doar atat.
neca11:fanii Naruto sunt O.K.

| Never4ever a răspuns (pentru Minato1):

Mslaughingwinking

| LittleShyDevil a răspuns:

Fan Naruto,Chrono Crusade, Bleach, etc, etc Nu pot sa aleg, toate sunt bune! happy

| danyshatAT a răspuns:

Mie personal imi plachappy eu sunt fan naruto happy

| HonneOnna a răspuns:

Pai si eu sunt fana Naruto de ceva vreme si am observat ca alti fani, in unele cazuri devin cam disperati...(Scuze fani Naruto)

| UnVis a răspuns:

Mie imi place naruto si naruto shippuden

| XalexandraX a răspuns:

Ador naruto este super tare si in general imi plac filmele anime

| dutzaaa12 a răspuns:

Eu sunt fanaaaaaaa! de la naruto official(cand sunt mici mai pe romaneste)pana la shippuden, la high school si abia astept sa vad akippuden! nu vreau sa vad road to ninja nu imi place cum au facut-o pe hinata

| neca a răspuns (pentru dutzaaa12):

Akkipuden

| dutzaaa12 a răspuns (pentru neca):

Scuze m-am incurcat am scris mult astazi

| Minato1 a răspuns:

Sunt Fan Naruto de cand eram mic, si eu pe ala m-am axat, Nu poti sa ii spui unei persoane care iubeste un lucru ca ar trebui sa faca si altceva pentru ca e clar ca nu o sa faca, Ma rog mi-e mai imi place Fairy Tail si Bleach, si in trecut mai urmaream Blood+ si Carnetul Morti.
Dar tu esti fan Naruto?

| MangekyouSharingan a răspuns:

Sincer naruto este un anime bun la fel si seria a 2 a dupa cum vedeti sunt un fan naruto happy dar nu, nu este animeul meu preferat sunt multe animeuri mai bune decat naruto si cred ca cel mai bun este dragon ball ( Z, GT ) fanii naruto sunt oameni normali care urmaresc un serial anume ce parere pot avea despre ei in + ca si eu sunt un fan... acum sa va spun sincer animeul meu preferat este shaman king pentru ca m-a impresionat in copilarie si nu-l voi uita nici o data big grin

| Andreea2013 a răspuns:

Imi place naruto!

| madalinutza1876 a răspuns:

Buna,eu sunt o fana inraita a lui Naruto, am vazut toate episodele si toate filmele si imi place mult de tot, dar asta nu inseamna ca nu pot viziona alte filme sau anime-uri ma uit la alte multe animeuri, dar tu ce zici despre Naruto?

| neca a răspuns (pentru madalinutza1876):

Si eu am vazut toate episoadele din naruto si cred ca e un anime bun... dar nupa ce ai vazot 400 de episoade... nevine anost prea inconsistent

| Vikuuus a răspuns (pentru neca):

Incearca, One Piece, la inceput poate iti va parea o prostie, dar dupa o sa-ti placa+ ca nu e repetitiv si are niste scene incredibile

| neca a răspuns (pentru Vikuuus):

L-am terminat de ceva vreme si pot sa zic ca e animeul meu preferat

| becky2000 a răspuns:

Imi place mult naruto

| Noor_Alina_1995 a răspuns:

Pai acesti fani printre care sunt si eu isi deschid orizonturle care alte seriale mai comice si mai interesante

| neca a răspuns (pentru Noor_Alina_1995):

Am pus intrebarea acum 2 ani
cum ai dat de ea?