| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Ce părere aveți despre faptul că fata i-a spus baiatului ca il place si el a injurat-o si s-a purtat destul de naspa cu ea?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Am parerea caci o fata niciodata nu trebuie sa spuna unui baiat ca il place pana ce el nu declara astfel de sentimente fata de ea, deoarece...vezi cum ai patit? O fata trebuie sa-si cunoasca valoarea si nu trebuie sa se lese calcata in picioare de nimeni.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil avea frustrari in trecut si dezamagiri de la altele de a reactionat asa. Motivul fiind ca nu vrea sa mai auda de relatii si s-a lecuit. Pe o parte mi se pare normal dar putea sa fie mai diplomat fara stres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca i-a spus in timp ce era in compe pe csgo... e si normal. Nerușinata.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

A fost un gest nepoliticos.