| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca in tara asta poti fi cercetat penal pentru asa ceva?
https://www.digi24.ro/......le-1724995

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Perfect.
Toti ar trebui cercetati pentru fake news care pune in pericol siguranta si sanatatea celorlalți.

| Mosotti a răspuns:

A fost cercetat penal pe corecte, pentru ca prin asta el instiga cum ca treaba cu covidul nu e asa serioasa, chestie care ar duce la nenorociri.
Si atunci oamenii nu s-ar mai proteja zicand ca e vrajeala asta cu virusul.

| Wr3nch a răspuns:

Ca ar trebui sa fie bu doar cercetat ci si inchis. Impreuna cu Sosoaca.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Facebook e spațiu public, nu poți indruga orice acolo fără consecințe, mai ales informații false și dăunătoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere proasta.
Dar nu se pune problema sa fie acuzat.

| LostForForever a răspuns:

In România orice este posibil