| StrongHeart a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca majoritatea userilor de pe site au un raport 10/1 raspunsuri/intrebari.Ma numar printre ei din pacate.Le stim oare pe toate? Suntem doar buni la sfaturi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu daca as adauga întrebări despre ceea ce ma pasionează cu adevarat nu mi-ar răspunde nimeni, asa ca adaug intrebari nu prea inteligente recunosc.din alea 5000 de intrebari daca 50 chiar sunt legat de ce ma intereseaza, am dat 100000 de raspunsuri

| StrongHeart explică (pentru RAY):

Da,majoritatea cauta printre randuri ceva ce ii intereseaza pe ei si atat.Eu incerc, atat cat pot, umil, sa mai ajut pe altii cu lucruri care nu ma pasioneaza neaparat in speranta ca o sa ma ajute inapoi.

| RAY a răspuns (pentru StrongHeart):

Eu sunt pasionat de a vedea cum gandesc alti, asa ca ma pun teoretic in locul altor persoane, daca stii engleza afli absolut tot ce vrei tu, eu ma informez mereu

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Unii da alti nu, alti răspund serios alti fac spam aiurea

| Arrakis a răspuns:

Adica e normal invers? Exista si astfel de useri. Se numesc spammeri undercover.