| Mirela0876 a întrebat:

Ce părere aveți despre felul în care arată Natalia Barulich? Personalități mai frumoase decât aceasta?(la fața mă interesează)

13 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Frumusețea e în ochiul privitorului, se știe. Mie îmi plăcea Thylane Blondeau când era copil, e frumoasă și acum dar atunci chiar avea ceva extraordinar. Kristina Pimenova, Brooke Shields la aceeași vârstă (13 adică), Jade Weber (14 ani), Jare din Nigeria.
Acolo e frumusețea adevărată, după o anumită vârstă frumusețea vine (și) dintr-o trusă de farduri.
Yael Shelbia, Liza Soberano, Antonia noastră, Oktyabrina Maximova mi se par superbe. problema cu frumusețea e că oricât de frumoasă ar fi o femeie la un moment dat, mereu vin altele din urmă și titlul ăsta de cea mai frumoasă față din lume nu-l poți păstra decât maximum un an (și nici atât)

| RAY a răspuns:

Nota 9 =frumoasa, imi place cum arata, dar sunt fete asa frumoase si pe strada, sunt si de 10 chiar, romancele sunt frumoase https://www.pinterest.com/pin/478437160398587381/

| Drimmero a răspuns:

Personalitati? am vazut fete prin oras mai frumoase decat ea, iar ca personalitati fara tone de machiaj nu cred ca e vreuna atat de frumoasa natural pe cat se arata prin presa/

| Plato a răspuns:

E mediocra. Daca ies in parc 10 minute, vad 20 mai frumoase.
Ariana Grande e mai frumoasa, Emilia Clarke e mai frumoasa, ca intrebai de personalitati.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Staaaaai.Stai."mai frumoasa"? Frumoasa are grad de comparație? Doar frumusetea e in ochii privitorului.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Din moment ce vorbesc eu, e clar ca e parerea mea. Trebuie sa adaug inainte "In opinia mea"?
Daca-mi zici ca alea doua is urate, eu nu te contrazic. Nu le-a lasat Dumnezeu mai frumoase ca altcineva, ci asa le vad eu. Na, sa fii multumita.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Avea dreptate cineva pe aici când zicea ca te schimbi laughing

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal ca ma schimb, imi place sa consider ca ma aflu intr-o continua evolutie. Nicidecum n-as vrea sa stagnez.
Insa n-am zis nimic ce sa se opuna cu ce am zis pana acum. happy
Citeste intrebarea: "ce parere aveti despre". Deci opinie personala. Cu ce-am gresit?

| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Avem aceleași gusturi la femei love struck.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Ma bucur... cred. happy
Nu stiu astia ce-i frumos. laughing

| Dismally a răspuns:

Mie nu mi se pare frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lily Collins

| Angelindeed a răspuns:

Arata ca o tigancusa obisnuita de la noi