| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre formația OneRepublic?
Vă plac melodiile și videoclipurile lor?
Melodia mea preferată de la ei este asta: https://youtu.be/QxX_KigR-xU

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

E o trupa faina.
Cred ca nu au vreo melodie care sa nu-mi placa.
Melodiile mele preferate de la ei sunt Counting Stars(si prima pe care am ascultat-o) si All The Right Moves.
Nu sunt genul pe care sa-i ascult zilnic, dar din cand in cand fac cate un tur al albumelor laughing

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, cui nu i-ar placea melodiile lor? Mai ales Apologize, Kids (de la people are awesome) si Counting Star.

Imi plac melodiile lor, dar nu cat sa stiu totul despre ei sau ceva de genul. Doar le ascult uneori. Cam...a atat.

| CostinAlamariu a răspuns:

A fost prima mea formatie preferata cand aveam vreo 14 ani. Acum as putea zice ca am trecut peste faza aia si no offence am trecut la muzica mai buna.

| Jus7t a răspuns:

O părere bună.
Îmi place melodia ta preferată, nu știam de ea, știu câteva melodii de la ei, nu pe toate.
Da și Bruno dă bine
http://www.youtube.com/watch?v=UqyT8IEBkvY&t=1m1s