| anonima4all a întrebat:

Ce parere aveti despre gripa porcina? e bine sa facem vaccinul impotriva acestei gripe?

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Gripa asta e mai mult decat fictiva.
Asa ca trage un rachiu dimineata si nu fa niciun vaccin.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

S-au spus multe despre vaccinul contra gripei porcine si eu am ajuns la concluzia ca nu vreau sa fac nici un vaccin...sincer nu prea am incredere.

| alinutzacodruta a răspuns:

Eu una NU il fac.

| fuckininsomnia a răspuns:

Ori faci vaccinul si mori ( dupa spusele celui din videoclip) ori nu-l faci, iei gripa si... Dumnezeu cu mila :)
http://www.youtube.com/watch?v=vIvUbxFtvXU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu e bine sa ne vaccinam cu acest virus.este o noua metoda de a ne infecta corpurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si inca 5 colege l-am facut.si e totul okhappy. Asa ca mai bine nu speriem lumea degeaba sa nu-l faca daca personal nu am patit nimic. Intre un personal calificat si oamenii obisnuiti, ii cred pe doctori. oricum ar fi

| andreea16a a răspuns:

Eu am facut vaccinul... si totul e bine!

| alexandra214 a răspuns:

Buna nu prea cred ca e bine sa facem vaccinul, el e facut pentru a scadea numarul populatie

| alexandra214 a răspuns:

Buna eu cred ca nu e bine sa facem vaccinul pentru ca el este conceput pentru scaderea populatiei

| alinus a răspuns:

Sincer...nici eu nu prea cred in aceasta gripa...adica...si profi mei de la scoala... mi-au zis ca este ceva facut in laborator si este raspandit doar pentru a vinde medicamente...sau o alta varainta venita de la un coleg de clasa putin obsedat despre masoni.ar fi ca ei au vrut sa raspandeasca gripa pentru a le cumpara noi medicamentele...hee hee