| Lumideea a întrebat:

Ce parere aveti despre hainele second-hand?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Am o părere buna, multe arata bine și sunt de calitate. Mă limitez totuși la bluze, tricouri si rochii, fără pantaloni. De lenjerie intima nici nu se pune problema

| Lumideea explică (pentru whatevernvm):

Haha ..cine cumpara lenjerie intima de la SH, chiar ca nu e ok...

| whatevernvm a răspuns (pentru Lumideea):

Ai fi surprinsă. Dacă se tot vând înseamnă ca au cumpărători. Am văzut în multe sh-uri sutiene și chiloți. E cringe

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca sunt cu adevarat second-hand e ok dar nu fake urii de proasta calitate, multe magazine care se pretind a fi sh vand haine de proasta calitate sau fake urii prin piete, doar caritas, prinzi ceva de calitate, daca ai ocazia cumpara sunt ok

| Caro34 a răspuns:

Daca sunt OK, poti cumpara! Le speli bine, le dezinfectezi si le porti liniștita! Uneori sunt mai bune ca si cele noi! Numai bine!

| CleanHeart a răspuns:

O parere buna, haine bune, rentabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zdrente sau chilipiruri, dupa noroc. Mi-ai facut pofta de scotocit prin sh-uri. laughing

| Lumideea explică (pentru anonim_4396):

Succes laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lumideea):

Multam fain! :3 Poate ma intalnesc cu Moschino sau cu Mugler. day dreaming

| munteanuionvictor a răspuns:

Ar trebui să le evitam.

| Freya1 a răspuns (pentru munteanuionvictor):

De ce?

| Lumideea explică (pentru munteanuionvictor):

Sa stii ca nu orice boschetar da hainele la SH, sunt alese cu atentie + dezinfectate... acum 6 ani mama a lucrat intr-un SH si veneau profesoare sa se imbrace happy

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Lumideea):

Mulțumesc.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Freya1):

Mie îmi plac mai mult cele noi.

| Lumideea explică (pentru munteanuionvictor):

Pt. ce imi multumesti? happy

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Lumideea):

Pentru răspuns. O zi bună.

| Lumideea explică:

Eu normal cumpar de la Humana happy mi se par destul de ok