| 5SOS a întrebat:

Ce parere aveti despre Iphone 5? Isi merita banii sau nu? Multumesc anticipat, funda.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Își merită dacă îl folosești în întregime. Pentru un copil de 13 14 ani cu siguranță nu merită că el îl va folosi doar 10% din ce poate.

Mă înțelegi ce zic?

4 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Trebuie să fii destul de fără viață să dai 30j de milioane pe o chestie din plastic.

| AleexNC a răspuns:

Mda, sa zicem ca-i merita, da eu cu banii aia as alege un Samsung galaxy s2 sau 3.

| Eugeniusu a răspuns:

Raspunsul meu la intrebarea ta este NU'... pentru ca e mai scump ca Iphone4, iar diferenta nu e mare mai are niste lucruri nefolositoare adaugate asta e tot. Parerea mea este buna despre Iphone dar intre Iphone4 si 5 nu gasesc multe diferente... eu am 4 si un vecin 5, chiar m-am uitat atent laughing. Nu merita banii pentru ca-i mai scump ca 4winking. Sincer iti recomand un Samsung Galaxy sunt mai bune ca si Iphone! Sper ca te-am ajutat, funda?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru Eugeniusu):

Raspuns tipic unui utilizator care n-are bani de pita.