| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre jegosii care din cauza lor numai se da video-uri pe youtube cu robotzi?

http://www.youtube.com/watch?v=TTKdV_LIZl4 si ce parere aveti despre tipul acesta?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

De ce il consideri pe cineva "jegos" doar pentru ca nu are aceleasi gusturi ca si tine? Cum ar fi daca si tu ai fi considerat "jegos" de catre cei care au alte gusturi artistice decat cele ale tale?

Răspuns utilizator avertizat
| Castiel a răspuns:

@noktambul am zis ce parere aveti despre ei nu despre mine, ma doare undeva ce crede lumea despre mine, din partea mea sa suga o ceapa! poate data viitoare raspunzi conform intrebarii nu judeci ca un putifer!