| Yoคna a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Biber? Fundaaaaaaaaaahappy

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Ce? Justin Bieber... Daca a avut bani sa isi lanseze melodii e una. Poi, ce parere sa am?laughing Una urata, mai bine zis rea. Este un baiat cu voce de fata, prea tuguiata, nu inteleg ce le place unora la melodiile lui. Majoritatea sunt facute pe calculator sa se auda bine. Oricum, poate tie iti place si altora, dar asta e parerea mea, buna sau rea eu spun cea ce gandesc.

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Sincer imi place cum canta si cum arata Justin Bieber, dar nu sunt fana sau altceva.
Nu imi place faptul ca toti il critica il loc sa-l laude.pentru ceea ce este, sunt invidiosi pe el.
Pa, pa.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sa-l chis in freza!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Si sa-i chiș si fanii in freză! ca mi-au dat stupid! stupid ii gaiyu vostru cu plete de caine ud!

| Biby a răspuns:

Buna.
Nu-mi place.
Astept "stupid" si "nefolositor" de la obsedatii Bieber.winking

Răspuns utilizator avertizat
| LenaCresida a răspuns:

:-& ( cam atat ) nu-mi place. nu are nimic bun...

| Coryyyyy a răspuns:

E un copchil rasfatat si un mare ratat