| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre medici in general?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

E o meserie pe care nu o poti face cu succes daca nu ai har. HAR de la Dumnezeu!
Pe langa anii multi de scoala si de rezidentiat, toata viata lor trebuie sa dea examene! Toata viata lor e o scoala. Au salarii mici si unii dintre ei sunt hrapareti.
Din pacate sunt si ciurucuri, dintre cei care au luat examenele cu spaga si vai de viata aluia care ajunge pe mana unui astfel de doctor.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre cei din Romania am parere ca muncesc mult prea mult pentru banii pe care ii primesc, pentru medici in general am tot respectul pentru ceea ce fac

| Florentina9210 a răspuns:

Una buna.

| alexandrualind a răspuns:

Eu spun ca sunt importanti pentru ca ei ne vindeca.

| alexandrualind a răspuns:

Ca este foarte importanta meseria si fac doar lucruri bune.Vindeca oamenii.

| Jimtheghost a răspuns:

Well, am cateva lucruri de spus despre ei: 1. sunt naspa. 2. sunt niste ciudati uneori. 3. rar sunt draguti. 4. nu te iau in seama pana nu le dai bani sau nu esti mort. 5. da, te vindeca, dar e normal sa faca asta; nu e o calitate. happy