| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia asta?
https://www.youtube.com/watch?v=LBr7kECsjcQ
Eu o ascult cand fac antrenamente :)

Răspuns Câştigător
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

O ador. Gasisem intr-o zi pe YT un AMV despre Thranduil si nu ma mai opream sa dau replay.

| Clorox a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Asa am gasit-o si eu, la un AMV cu Sakura! happy

11 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

E faina, o stiam, si imi place. Poza ta de la profil ma inspaimanta, imi amintesc, ca mi-ai trimis-o si pe Facebook.

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Mie imi place poza happy

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Iar pui poze cu diavolite d-astea? E slaba moarta, parca ar fi drogata,, dar cine stie ce ascunde tipa asta in adancul inimii ei ))))

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Nu are inima laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Ce fel de reptilian mai este ea?

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Este o vrajitoare antica care a fost adusa la viata din greseala de un arheolog :))
Asa arata cand este slabita, asa arata cand este la putere maxima.
https://www.google.ro/......ps?/search

| PersonajFictiv a răspuns:

Ma plictiseste.

| Deaad a răspuns:

E urata melodia.

Poza e frumoasa.

| ShaOfHatred a răspuns:

Veche,comerciala,nu imi prea trezeste interesul. Ai o poza de profil interesanta (ca vad in comentarii ca lumea zice de ea). Neah, glumeam, nu-mi placewinking

| BotezanDaniel a răspuns:

Buna,parerea mea este ca zgarie creierii.Incearca https://www.youtube.com/watch?v=lWwCPFMJMus! :D