| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia Pen Pinapple Apple Pen(PPAP)?

6 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator explică:

Eu nu stiu ce sa zic dar e destul de aiurea melodia dar ma si amuza in acelasi timp.
Sa va uitati la versiunea lunga de la ppap si o sa va vina sa radeti putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am uitat acum. Ce sa zic, o porcarie. E trist sa vad cate vizualizari are. Dar daca stau bine sa ma gandesc, ciumpalacul ala de biberon parca are peste 1 miliard de vizualizari asa ce pretentii de la planeta asta.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Chiar ca e surprinzator ca are atatea vizionari 180 de milioane peste chiar.

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Sa vezi si parodiile de la ppap.