| alexandra14 a întrebat:

Ce parere aveti despre Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

Am trait cu muzica lui, au fost niste ani superbi si cred eu ca nu a fost pretuit la adevarata lui valoare. A fost o adevarata legenda, a schimbat adevarata fata a muzicii pop si oameni ca el si cu talentul lui cred ca se va naste o data la 100 de ani.R.I.P MICHAEL!

6 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

A fost regele muzicii pop! Asta eu zic ca spune multe! Imi pare foarte rau ca a murit...acum imi dau seama ce voce superba avea...Mai nasol este faza ca multi dintre noi au ajuns sa il pretuieasca dupa ce nu mai e printre noi.Asa am facut si eu din pacate, acum am toate melodiile lui si chiar imi face placere sa le ascult...RIP!

| crisS a răspuns:

Inainte de moartea lui am avut o parere destul de proasta adica il consideram un tip care a ajuns faimos asa prin scandaluri care isi cheltuie toti bani pe operatii estetice si ...chestii din astea dar acum cand de fapt am aflat mai multe despre el vad ca sia obtinut faima si averea prin munca de cand era doar un copil si ca a fost furat de catre oamenii in care avea cea mai mare incredere ( medici servitori ingrijitori...etc.)

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

O parere destul de bune...pacat ca a murit... era un cantaret renumit si inca va mai fii mult timp de-acum inaintewinking

| andrreea a răspuns:

A fost si va ramane un mare artist....pacat ca a muritsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ce parere ai despre o persoana care nu mai este?
Toate bune nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un mare artist care a facut istorie prin muzica lui.Si a puz bazele pop-ului. A avut si lucruri negative dar a avut multe pozitive pe care nu trebuie sa le uitam. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!