| Irmmma a întrebat:

Ce parere aveti despre Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ar trebui sa reflectati toti, la modul cel mai serios, la ceea ce inseamna Adevar, Familie, Omenie, Prietenie, si in general, oameni seriosi si de incredere in jurul nostru, al tututor!

Si deloc in ultima instanta, la "amanuntul" ca cel care a sunat la 911, a spus ca e vorba de "un barbat", in loc sa urle! ca e vorba de MICHAEL JACKSON, si sa ceara de urgenta un elicopter, oricat ar fi costat acesta!
Daca facea asta, poate mai traia si azi!
V-ati gandit vreodata la asta?!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

A fost un om si un artist deosebit. Putini ca el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.depinde la ce te referi adica... a fost un om cum nu prea cred ca vom mai intalni si cred ca nu ar fi trebuit sa moara acum...R.I.P.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un cantaret, un dansator si nu in ultimul rand, un om foarte bun.