| gagiqutzza a întrebat:

Ce parere aveti despre Michael Jackson?

8 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna. Din pacate eu am inceput sa ascult muzica lui abia dupa ce a murit; a avut melodii super, parea de treaba ...Regret ca a murit si ca nu l-am asc pana acum

| JackieSue a răspuns:

Va rooooog... puteti sa nu mai vorbiti de morti? Va dau catralioane de informatii si pareri despre orice vedeta vie, da` nu mooorti!

| jane_5414 a răspuns:

A fost regele muzicii pop pacat ca nu am ascultat melodiile lui inainte ca el sa moara asa cum a spus si Ramona apreciem un om la adevarata sa valoare abia dupa ce a murit.Acum melodiile lui vor ramane in mintea oameniilor si in sufletul lor.Toata lumea va scrie şi va vorbi acum despre asta. Despre copilăria nefericită. Despre dorinţa de a rămâne copil dusă la cel mai literal absurd cu putinţă (inclusiv prin iubirea excesivă a aproapelui minor). Despre decizia de a renega rasa care i-a oferit talentul (ce nu poate fi pus la îndoială) şi a o îmbrăţişa pe cea care i-a adus succesul şi recunoaşterea şi i-a întreţinut nebunia. Vor lua interviuri cu oamenii care l-au cunoscut, de la ospătar la croitor. Vor vorbi mai puţin despre actul artistic, care a sfârşit prin a nu supravieţui interesului financiar şi idolatric.

| RamonaMn a răspuns:

La fel ca gaby am ajuns sa-i ascult melodiile dupa moartea sa. Din pacate, asa se intampla, apreciem un om la adevarata sa valoare abia dupa ce a murit :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu? ce parere ai despre Gica Petrescu? si despre Maria Tanase? Sofia Vicoveanca, Irina Loghin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere poti avea despre o persoana care a murit?
Toate cele bune cand e mort, cand era viu...toata lumea il facea pedofil si in toate felurile...acum ca nu mai este...era cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson a fost. un fenomen. Un om ca si el se naste o data. Un inger intrupat se arata o data.Si regret incontinuu de cand s-a stins aceasta stea, de cand s-a stins regele muzicii. Dumnezeu sa il ierte si sa se odihneasca in pace.Cu sinceriate si iubire, maria.

| pysy_5737 a răspuns:

Am o parere foarte buna.pacat ca am asculat mel lui abia cand el a murit si l-am apreciat mai mult.ma fascinatat foarte mult cum a dansat si ca, cand a fost in viata nu prea a fost apreciat ci doar foarte putin.doar dupa ce a murit a fost apreciat foarte foarte mult si albumele lui sau vandut triplu in lume.imi spunea mama cand a venit M.J la Bucuresti ca foarte multe fete a lesinat si a trebuie prim ajutor si fff multe ambulante.mi-a placut foarte mult si foarte rar gasesti oameni de asia cred ca unu la un catralion.imi pare rau ca a murit si urmareste si u ''demascarea muzicii industriale'' si vei vedea viata lui M.J si dc a murit el