| Glumet a întrebat:

Ce parere aveti despre Mihai Bendeac?

6 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Mihai Bendeac are talent. Poate fi perfect amuzant intr-un stil decent dar si modern. Din pacate el alege sa creada ca modernismul se exprima prin ghiolbanisme, glume de autobaza, urlete, injuraturi, sa apara in fundul gol pe net pentru a-i spune la multi ani mamei lui etc. Din pacate talentul lui nu s-a tradus si in profesionalism. E ca un actoras ingamfat care face glume de cartier mai mult decat altceva.

Mi-e teama ca nu genul asta de golaneala e ceea ce teatrul modern necesita din pacate majoritatea actorilor tineri au genul asta de atitudine si si mai din pacate n-au nici macar talentul lui. Poate peste cativa ani se va mai tempera.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

E un actor destul de bun, despre viata personala nu imi pasa, dar pare putin sarit

| Sociopat a răspuns:

S-a dus moda cu bendeac.

| Ibrahimovic a răspuns:

Cel mai bun actor roman din noua generatie. Pacat ca este atat de criticat si nu este lasat sa-si arate talentul sau asa cum ar trebui.

| Mechanix a răspuns:

Papagal de doi bani (nici p-ăia nu-i merită).

| Capi a răspuns:

Din punctul meu de vedere este un actor foarte bun, parodiază persoanele in asa fel ca acestea să nu se supere, mai sunt unele vedete care se supara pentru aceste parodii