| Dan a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? Astept un raspuns sincer de la voi.Multumesc.

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti singura persoana careia ii raspund la o intrebare de genul asta. sincer nu te cunosc prea bine, dar imi plac intrebarile tale.

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dupa intrebarea asta, incep sa ma scarpin in cap...

nony
| nony a răspuns:

Sa fie asta un inceput al complexelor? raised eyebrows

| SweetCandy a răspuns:

Imi place ca pui intrebari interesantebig grin cam atat mi-ar plc sa fii un pic mai activ pe site...adica esti genul de user care se baga doar acolo unde stie sigur ca are ceva de spus.happy da-ti si u cu parerea mai mult...adica vorbeste mai mult cu noi si astfel te vom cunoaste mai binehappy

succes in continuare!

| smaranta a răspuns:

Pai, cam ce ai vrea sa auzi, ca am intirziat cu periuta si ai dat fundita.

| alle_1861 a răspuns:

Sa zicem sa sunteti o persoana de la care nu ma asteptam sa puneti o astfel de intrebare, dar fiecare mai are cate o scapare. Si cred ca va preocupa prea mult ce se intampla in tara asta in care fiecare trage pentru el.

| matura a răspuns:

Din cate am conversat, mi se pare ca nu ai rabdare, astepti rasplata daca faci o fapta buna.Nu esti sigur pe tine si ai impresia ca totul iti este potrivnic.Esti un tip ok, ca toata lumea.Cu nimic nu esti diferit.Asta este parerea mea, dupa conversatiile avute. Sper ca ai fost sincer.