| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveți despre moda asta cu bluza pana la buric?

Eu cred ca arata bine pe fetele moderate ca și grăsime.

Adica pe alea slabe rau arata urat, pe alea grase arata urat.

8 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Hai să ne legăm de toată lumea, de ce nu cumpăra dacia, de ce au parul lung femeile, de ce se îmbracă, de ce se scumpește laptele, adică se poate să fi mai rasist decât atât?

| johnnny123 a răspuns:

O alta intrebare din categoria "ganduri aleatorii", marca AlexDorinel.

| Alverto a răspuns:

Nu prea mai exista moda asta. foarte rar, era populara in anii trecuți. Cate fete din 10 ar avea o bluza din aia? Ei bine mai puțin de 1 (mai ales când temperatura e mai mica de 15C°)

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Este liber fiecare să poarte ceea ce dorește. Căci și eu sunt liber să aleg doar ceea ce îmi place mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi plac indiferent de persoană, dar in același timp opinia mea nu contează happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca arată bine când porți tu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nicio parere. happy
Iar asta că fetele cu un anumit procent de grasime pot purta doar anumite haine e o PORCARIE.
Daca ea se simre bine in pielea ei si vrea sa poarte o haina, e libera s-o facă! Ar trebui sa sustinem oamenii sa-si traiasca viata indiferent de greutate.
Practic tu le transmiti oamenilor grasi ca singurul lucru pe care il pot purta este un sac. Si nu e asa. Daca ei ii place grasime sa, bravo ei! Pana la urma cu totii avem grasime. E o ipovrizie sa judecam lumea pentru lucruri pe care le avem si noi: grasime, par corporal etc happy
We should start being better!

| blairelovesmusic a răspuns:

Bluza aia e o porcarie.