| Innovation a întrebat:

Ce parere aveti despre Narcis Iustin Ianau care a cantat la Romanii au talent? Eu cred ca are o voce superba.

7 răspunsuri:
| aLixx a răspuns:

E incredibil baiatul acela.

| pisoiul007 a răspuns:

Copil cu sondromul down...naspaaaaaaaaaaaaaaaa

| Crucified a răspuns:

Fenomen rar intalnit frate! cine poate canta asa? nici macar eu care sunt fathaa! happy e si dragutzzz pe deasupra! vocea lui e superbaaa! love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| cosminasss a răspuns:

A cantat frumos deodata mi-a lasat gura deschisa

| thunderbird a răspuns:

Eu cred ca e castrat

| Ronnie_2654 a răspuns:

Genial happy

| Pisau_Mady_1979 a răspuns:

Este fenomenal, sa-i dea dumnezeu sanatate si viata lunga pentru a avea si noi o mangaiere a auzului. datorita lui ma mandresc ca sunt romanca.succes!