| Superior a întrebat:

Ce parere aveti despre negri? Mie-mi plac negrii,gen arata misto in filme,cel putin happy In schimb la fete prefer fetele albe, negresele nu ma starnesc prea mult.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sunt si ei tot oameni, nu fac diferenta.
Am avut ocazia sa cunosc si oameni de culoare,, am un umor aparte, sunt foarte buni atleti, am simtit pe propria piele cand m-am luat la intrecere, sunt talentati in arta sportului, in special in fotbal/
Negresele sunt frumoase, o piele catifelata cu niste dinti albi, care reprezinta un contrast fabulos, nu sunt rasist asa ca nu am o parere rea.

| GoldenZenith a răspuns:

All my niggas say what? laughing
Sunt hidosi si prea plini de ei.

| Coquinnnna a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai vrea tu sa fii plina de ei, hidoasa cu moaca de taranca tiganca ce esti.

Say whaaaat?
Mucles, fah!

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu judec omul dupa culoare.

| ShaOfHatred a răspuns:

Pai.Am aceeasi parere pentru orice persoana dar recunosc ca tind cateodata(poate deseori) sa fiu rasist. Nu o sa am nimic cu un om de culoare care e respectat sau care lucreaza etc(la fel si cu persoanele albe), dar daca ii vad pe strazi, mai ca nu iti vine sa-i scuipi. But still "White and proud"

Răspuns utilizator avertizat
| Omori a răspuns:

La fel ca si albii, unii-mi plac, altii nu.