| emi_8585 a întrebat:

Ce parere aveti despre o astfel de costumatie pentru club :camasa alba innodata in talie, pantaloni scurti din blug si cizme cu sireturi..treaba e ca o sa se vada abdomenul si de aceea am pus cizme si nu pantofi..credeti ca este ok?

2 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Practici paraşutism?

| Rus_Diana_1989 a răspuns:

Cati ani ai? ar fi frumos sa ai doar o jumatate de corp dezgolita; daca iti arati abdomenul poate ar trebui sa iti iei pantaloni pana si daa vrei pant scurti sa iti iei in sus o camasa stil body