| Slovcehov a întrebat:

Ce parere aveti despre o persoana care gandeste asa?

Sufera de ceva forma de psihopatie?
Sau e un violator care isi cauta scuze?

Pe mine ma socheaza

"Nu crezi ca violurile sunt pedepsite cam aspru? Sigur, isi ating nepotrivit victimele, dar pana la urma e cam ca o imbratisare. Iti dai seama ca nu are logica sa vorbesti despre violuri ca despre o chestie ingrozitoare si traumatizanta pentru o femeie daca asta e sexul? De ce sa vorbesti in felul ala, pentru ca e facut cu forta? De ce ar avea vreo relevanta asta cand ceea ce se face cu forta nu e o chestie atat de importanta, ci un contact fizic ca oricare altul?"

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa il violeze aia din ferentari si bataie pe capul lui sa vada

| Drimmero a răspuns:

Traim intr-o lume de handicapati, nu e o noutate. Sunt de parere ca violul e cam usor pedepsit. Eu l-as baga in pamant pe un d-asta daca se atinge de cineva din familie.

| SilentRain a răspuns:

Autorul ar merita violat in repetate rânduri... Unii reduși mintali vad viața doar și nu mai din perspectiva lor fără sa aibă sens și când trec prin experiența de genul își schimbă părea

| Hammurabi a răspuns:

Bineînțeles că e psihopat. Probabil și violator (sau urmează să devină).
Ar trebui băgat într-un penitenciar unde să-l abuzeze vreo 3-4 gay de câteva ori pe zi. Inclusiv oral. O chestie mișto.
Că doar n-o fi o chestie îngrozitoare și traumatizantă.
Sexul e ceva plăcut. Nu? laughing

| Hammurabi a răspuns:

Am uitat să spun că există și un risc.
S-ar putea să-i placă. laughing

| mentholinks a răspuns:

Inchisoarea e o prostie oricum. Criminalii ar trebui dusi la munca in Africa, vanduti ca sclavi la negri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A little psychopath.

| Cheo0S a răspuns:

Pai dah violul e numai sex naspa. Una e sa violezi un copil care e clar nevinovat, alta o femeie.
Cati barbati se plang ca au fost violati? Niciunul.
Cati barbati au avut un sex naspa? Multi. Si uite ca nu merge nimeni sa te denunte la politie pentru asta.
Si nu merge nimeni la politie sa te denunte pentru ca-l faci dezaxat mintal desi e tot o forma de abuz.

Lasand gluma sau seriosu la o parte, recomandarea mea e sa incerci macar sa intelegi ironicul intrebariilor care le pune tipul.

| Together a răspuns:

Pare cineva care nu stie sa bage vrajeala. Nu cred ca e nici psihopat nici violator, doar varzar. Vrea sa se apropie de o femeie si nu stie cum.

| Slovcehov explică:

Aceeiasi persoana se intreaba de ce nu sunt lasati adultii sa faca sex cu copii