| Eliaanaa a întrebat:

Ce parere aveti despre oameni care asculta manele si cei care asculta muzica rock? voi ce preferatzi? manele sau rock? de ce?

Funda cel care raspunde ca mine

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Mie chiar nu imi pasa adevarul e ca oamenii sunt tot oameni chiar daca asculta manele sau rock dar totusi aleg rock.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...cum poti frate sa compari manelele cu rockul?

| Dash a răspuns:

Rock! all the way!

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Oamenii care asculta manele sunt lipsiti de cultura pe cand cei care asculta rock sunt destepti si invata mult.
Eu prefer rock-ul si normal findca rock-ul este o muzica frumoasa, iar manelele is urate.(mai sunt si frum dar raarrrrr)
Numai bine!

| ArcAnna a răspuns:

METAL! urasc manelele

| bebelush24 a răspuns:

Buna.eu sincer prefer manelele.dar nu toate. cele despre dragoste.nu cele cu "dusmanii mei, banii mei".nu.si normal.imi place si rock-ul...dar ma rog.manelele imi plac mai mult.si nu este adev ca oamenii acre acsulta manele sunt lipsiti de cultura.tu preferi? te pwpacesc:*

| pufosheniesiatat a răspuns:

Well,OMG,ce treaba au manelele cu rock'ul? pe bune.
cei care asculta manele sunt numiti COCALARI daca nu stiai
sincer eu ascult rock si cu toate ca nu prea suport ideea ca lumea ma face emo cand merg pe strada, asta nu ma impiedica sa ascult rock pentru ca e un stil care pur si simplu ma reprezinta