| Nadyya a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii din Republica Moldova?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt oameni ca si noi...

| Outremer a răspuns:

Oameni şi ei.
Nu cred că au o a treia mână.

| Nadyya explică (pentru Outremer):

Mai exact limbajul lor daca ati observat?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Nadyya):

Da du-te nahui cu intrebari de astea prostesti. Iti pasa tare cum graiesc ei?

| Nadyya explică (pentru 0x11111051):

Stii,vorbesti urit.Si stiu ca esti moldovean, dupa limbaj happyIn primul rind si eu tot sunt moldoveanca ..Doar am vrut sa stiu parerea celorlalti despre noi.E vreo problema?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Nadyya):

Da e problema. Fiindca de cind m-am inregistrat, asta este a 11 intrebare de acest gen.

| Nadyya explică (pentru 0x11111051):

Eu de curind m-am inregistrat si nu prea stiu ce se intimpla.Scuze daca am gresit cu ceva dar nu era cazul sa ma trimeti.Ar fi mai bine sa vorbim fara cuvinte vulgare, nu crezi?happy

| 0x11111051 a răspuns (pentru Nadyya):

Apu ar fi mai bine sa nu pui asa intrebari prostesti.