| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii supraponderali?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

„Ca si oameni"
Acel „și" nu-și are rostul. E chiar greșit să-l pui acolo.

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt grasi

| LoveSleep a răspuns:

Nu-mi pasă cat timp nu se plâng că nu au parte de diverse beneficii și sunt tratați într-un anume fel de către alte persoane.
Dacă ești gras și îți asumi, din partea mea poți și să nu intri pe ușă.

| GoldenZenith a răspuns:

Am vazut persoane supraponderale care au ajuns asa din cauza unor probleme de sanatate. Am vazut persoane supraponderale care au ajuns asa din cauza delasarii si placerii exagerate de a manca. Am vazut persoane supraponderale carora le place efectiv sa fie asa.
Ca si oameni, nu ma pot pronunta, dar facand referire strict la cei cu care am avut eu de a face, 70% din ei erau frustrati, invidiosi si plini de nesimtire. Restul de 30%, jos palaria. happy

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi, fa. Unde ar fi lumea fara cei ca tine. Apreciez.

| Celcestietot a răspuns (pentru GoldenZenith):

laughing Ia stai, ca au venit profesorii pe TPU sa ne invete carte. Se vede ca dau din tastatura de pomana cand nu ofera explicatii logice si prin urmare corecte.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Celcestietot):

Rușine sa îți fie și sa-mi fie laughing Ție ca îl critici și mie ca sunt o analfabeta.

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

„Ca si oameni"
Acel „și" nu-și are rostul. E chiar greșit să-l pui acolo.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă ei se simt bine așa, e ok. Însă dacă au o problema de sănătate din cauza greutăți ar fi bine sa slăbească totuși.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai zic de unde m-am inspirat, cred ca v-ati dat si voi seama laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt grași frate