| Deaad a întrebat:

Ce parere aveti despre omul care sta 24/24 pe categoria conversatii, chiftelutacrocanta?
Eu il consider sincer cel mai interesant user pe care l-am vazut vreodata in 6 ani de TPU.

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea ta.Parerea mea este ca nu are alta preocupare (scoala, job, familie) ca prea are mult timp la dispozitie. Sunt aparte intrebarile lui si cateodata te pun in dilema.Dar nu mi se pare interesant deloc. Mai mult intreaba decat raspunde. Oricum, fiecare cu fluturii lui.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Mai este un utilizator care incearca sa-l imite.

| RAY a răspuns:

Fiecare se exprima cum poate, uni virtual alti real

| Drimmero a răspuns:

E irecuperabil omul,, da' caterinca!

| T0T a răspuns:

E interesant și sigur e aiurea pentru el să se pună o întrebare strict despre el căci activitatea sa poate stârnii destule critici.
Mie îmi place, e uneori amuzant, uneori profund, uneori sărit de pe fix și mai îmi place pentru că din cauza lui avem să răspundem la mult mai multe întrebări pe site.
Mi se pare mie sau încet, încet devii un susținător sau fan înfocat al lui? laughing

| Doub a răspuns:

E super tare

| Florentina9210 a răspuns:

Nu il cunosc, nu imi dau cu parerea, insa nu mi se par normale intrebarile sale.

| Deaad explică (pentru Florentina9210):

Nici nu sunt.
Nu sunt pentru oamenii normali, dar nu intr-un sens rau.
Asta il face foarte special si interesant.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

E chinuit tare saracu, eu cred ca e prizonier la teroristi ISIS.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Cu interfata veche a TPU-ului cand dadeai ignore cuiva scapai si de ineptiile sale.
Acum le vezi oricum.
Chifteluta este sarit de pe fix si pune intrebari ca sa-si faca planul.
Cateva sunt interesante dar cu siguranta sunt copiate de pe alt site de intrebari si raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E interesant tipul, imi plac majoritatea intrebarilor lui si nu prea sunt pentru oricine, adica cine nu-l intelege o sa zica ca omul e sarit de pe fix, dar nu e, eu cred ca e mai mult decat normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai interesant? laughing Ai niste standarde foarte joase. E plicitisit saracul. Cred ca mai plictisit ca 3/4 din cei de pe aici la un loc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant e userul Traiesteclipa laughing. Il fac papagal si el isi face cont nou doar sa ma injure. Aia da chestie interesanta. Chiar daca doar arata cat il duce capul ala al lui micut si arata ca degeaba are o varsta anume.

| Claudiu1905 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca avem de a face cu acelasi tip de persoana, ar putea fi un preot bun, altfel daca ii turezi un pic creierul ii sar sigurantele
Deci asa e barfa, wow, ce misto

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-au lipsit comentariile de genul, stiam eu ca ceva lipseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un mare filosof.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul care sta 24/24 pe categoria conversatii... Nu are altceva mai bun de facut.
Foarte interesant.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Poate este moderator TPU ori altceva. Asociat cu cineva sau direct patron al TPU

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Nu are ce face! amărât si el de al noștri se bucură și el