| AnIsOaRa_5434 a întrebat:

Ce parere aveti despre orasul Brasov?

7 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Nu am fost, dar sunt convinsă că e un oraş cu oameni selecţi şi săritori, cu multe atracţii turistice, ca să zic aşa. Cred că e un oraş superb, în care merită să mergi.

| DennyxD a răspuns:

Pai este un oras cu multa umiditate, cu un aer proaspat, poluare se gaseste peste tot dar totusi fata de alte orase precum bucuresti este un oras care nu este foarte poluat, fiind zona montanalove struck
de asemena, in Brasov dupa cate am vz si cunosc oameni de acolo, lumea este mai linistita si mult mai calma fata de lumea din alte orase.

o fundita?blushing

| gabriela a răspuns:

Ar fi cel mai fain oras din Romania, daca nu ar fi de acolo domnul Ghise! Prin comportamentul non stop de prost gust...la toate televiziuniile, strica aspectul orasului. In rest Brasovul este de nota 10!

| unione a răspuns:

Imi place! Si am ramas socat pentru ca toti taximetristii insistau sa-mi dea restul inapoi. Si fetele st frumoase

| elamit a răspuns:

Superb fara cuvinte...

Răspuns utilizator avertizat
| Zâmbărici a răspuns:

Este un oras superb.Sunt mandra ca locuiesc in Brasovlove struck.
Numa' ca acum e vreme cam naspa...
byeekiss. Si tu esti din Brasov?