| SweetSacrifice a întrebat:

Ce parere aveti despre orasul Brasov?

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Cred ca este orasul meu favorit din Romania. De vreo 3 ani ma duc in fiecare vara in Brasov si in zona orasului pentru ca are ceva special. T

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

E drăguţ, mie una îmi place.

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Mi se pare un oras destul de frumos, desi rar am trecut prin el si nu am locuit niciodata. Dar din cate am vazut, mi se pare foarte frumos happy.

| wforweirdo a răspuns:

Cred că în fiecare an se trezeşte vreun prof să organizeze o excursie acolo. Am fost de mai multe ori, e ok. Îmi place, dar nu mi se pare un oraş ieşit din comun.

| Picasso a răspuns:

Ii fain, viziteazal, frumos de vizitat iarna cat si vara, vara daca esti topita de caldura, e bine sa stai la un pic de aer rece de la munte, dezavantajul bv-ului este ca nu poti sa ai un loc de munca bine platit!

| Clauvdgg a răspuns:

Nu am fost niciodata. In 9 iunie scoala organizeaza o excursie in Brasov. Dar nu stiu daca sa ma duc sau nu.

| MauiNight a răspuns:

Am locuit acolo o vreme, este frumos. Mergeam aproape zilnic la munte happy