| Eroare404 a întrebat:

Ce parere aveti despre orasul Bucuresti?

27 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mizerabil, oameni artagosi, stresant. De ce ar trai cineva acolo?!

| AFR81 a răspuns:

Pe de-o parte mi-ar placea sa locuiesc acolo pentru ca este un oras in care chiar ai ce sa faci. Probabil as fi prezent la toate meciurile importante ce se desfasoara acolo. Nu-mi place, insa, pentru ca este un oras mare (prea mare pentru mine) si destul de aglomerat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Tigani, tarani de oras, poluare, aglomeratie, oameni frustrati.
Ma bucur ca sunt in partea opusa a tarii, si imi pare rau ca nu e mai mare tara!
Clujul e 'alta tara', fata de 'capetala' asta a noastra, plina de tigani, damboviteni, si alte acrituri fugite unde e mai multa lume, ca sa nu-i mai recunoasca vecinii de la tara, sa-i arate cu dejtu'.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Esti rasist, Turbina?

| DoarBogdan a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sa inteleg ca iti place Clujul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Doar ca urasc tiganii (ne-romanizati).
Adica da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu imi plac orasele mari, dar Clujul e unul foarte ok, in special la capitolul oameni. In Bucuresti se mananca intre ei ca niste gandaci prosti si mizerabili, in Cluj chiar daca nu te cunoaste nimeni, primesti ajutor si iti faci prieteni.

| DoarBogdan a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Mie imi place si orasul meu natal Tg-Jiu happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ah,m-am cam inselat asupra distantei, Turbina! Dar, fetele se orienteaza mai greu in spatiu.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa ii transmit Turbinei laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu precep ce faci tu pe aicisea, da' ideea e ca m-ai blocat, si n-o sa te iert.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Merci!laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Aglomeratia spune totul.

| J0B0MAT a răspuns:

Poluat,stresant.

| RainmakerX a răspuns:

Ma mir cum pot unii sa traverseze strazile fara sa fie loviti de masini laughing

| Eroare404 explică (pentru RainmakerX):

Pot pentru ca nu sunt toti soferii la fel.

| RainmakerX a răspuns (pentru Eroare404):

Nu stiu dar cat am fost pe acolo nu am vazut vreun sofer care sa opreasca la trecerea de pietoni de buna voie laughing *opreau doar ca sa nu te calce sau daca era semafor*

| Florentina9210 a răspuns:

Aglomeratie multa.

| Idkidk a răspuns:

Stresant, prea aglomerat, poluat.

| deeeaqq a răspuns:

Îmi place, este ok.

| raluk27 a răspuns:

Orasul meu preferat România. Ador aglomeratia (fara mișto). O sa iubesc natura si linistea la batranete laughing Poate nici atunci.

| ShaOfHatred a răspuns:

Am fost acolo odata. Era sa fiu jefuit si batut de tigani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu cunosc, nu sunt de aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat.

| ubox7007 a răspuns:

Mie imi place.

| JustStitch a răspuns:

Mie imi place happy

| PogChamp a răspuns:

E ok cand nu sunt oameni in el.