| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Paul Dadrian și conținutul lui de pe Youtube? E cel care postează clipuri cu conținut paranormal. Eu îi urmăresc toate clipurile și consider că e cel mai integru om de pe Youtube, datorită faptului că videoclipurile sale erau demonetizate dar el a continuat să facă conținut pentru publicul său fidel.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Are videoclipuri cu continut calitativ al carui efort depus s-a vazut. Cred ca este singurul om din Romania care a avut canalul pozitionat de la inceput doar pe aceasta tema a paranormalului, iar in mare parte continutul sau este unul care informeaza si te lasa sa te decizi daca este adevarat sau nu ceea ce a fost prezentat. Popularitatea a fost mai mare la inceput, dar a scazut cu timpul si nu este singurul youtuber cu vechime caruia i s-a intamplat asa ceva.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Il urmaresc, e bun rau si are patosul ala ce il diferentieaza de alti youtuberi romani. N-are hateri ceea ce il face mare de tot...are un content ce ma pasiona acum ani de zile, pot sa zic ca eram 'vanator de paranormal' inrait si chiar mergeam cu cativa prieteni in locuri unde auzeam ca ar fi 'bantuite', in case parasite, chiar si in locuinte d-alea parasite in santiere,, alea erau cele mai obscure, aveam in cap sa obtinem dovezi de genul 'odata pentru totdeauna sa vedem daca exista sau nu asa ceva' si plecam mereu dezamagiti, aveam adrenalina aia si eram pregatiti sa vedem macar un chip ceva, sa ne alerge ceva, sa se arate ceva paranormal, orice numai sa prindem pe camera sau sa ramanem noi cu amintirea aia,, dar nimic, totul era in zadar, chiar daca stiu ca nu exista asa ceva, continutul lui e foarte interesant, facand o paranteza de ce imi place canalul lui.

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Crezi in paranormal happy?

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, credeam inainte cand eram mai 'tanar' si ma pasiona sa explorez tot felul de locuri, era adrenalina aia.

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Am inteles. Dar, vreo experienta paranormala nu ai avut in viata ta?

| Drimmero a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu prea, oricum caut logica evenimentelor, refuz prima oara sa cred ca ar fi ceva paranormal.

| Celcestietot a răspuns (pentru Drimmero):

Așa și trebuiewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un youtuber genial! Il urmaresc de cand a inceput canalul!