| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele supraponderale? Ati putea avea o relatie cu o astfel de persoana? Apreciez parerile sincere!

Răspuns Câştigător
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Frate, eu am 65 kg, dar am noroc ca sunt inalta si bine proportionata. Ce depaseste 100 kg, ma ingrozeste, nu m as afisa cu Moby Dick pe strada. Plus ca supraponderalii, de cele mai multe ori, infuleca precum nesimtitii, procentual vorbind, NUMAI 5% dintre supraponderali sunt asa din cauze medicale.

| cypryan11 a răspuns (pentru ExistaMosCraciun):

Adever graiesti frate

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Stii cum este? In fiecare zi sa mananci mumai fasole. Te saturi. Tot asa si cu cele grase si cu cele slabe. Toate sunt o apa si un pamant. La fel si barbatii. Pa!

| cypryan11 a răspuns:

Pai eu sincer nu as putea avea deoarece mie imi place fetele mai slabute si nu as putea fi cu o fata supraponderala deoarece am 60 de kg la 173 cm si iti dai seama cum mi-ar sta cu o fata de vreo 80 sau mai mult

| deea20130 a răspuns:

Daca persoana de langa mine este supraponderala nu este nicio problemawinking conteaza ce ai in suflet:*