| DjBl3ndar a întrebat:

Ce parere aveti despre POLUARE? Cine e impotrica ei? Cum credeti ca am pute aopri POLUAREA? La cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| bobby_7474 a răspuns:

Cred ca nu exista om care sa nu fie impotriva poluarii,numai ca sa opresti poluarea este destul de complicat,ar tr mai intii oprite zborurile de rachete si avioane,pe urma combinatele chimice,nucleare, etc, care mie mi se pare a fi in zilele noastre prea greu s-o facem, noi sintem prea mici pentru a oprii de ex.pe cei de la NASA, pe producatorii de avioane, a oprii dezvoltare pe orice plan, care este atit de strins legata de poluare.