| Psihiatra a întrebat:

Ce parere aveti despre prieteniile facute pe internet?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră în categoria prieteniilor virtuali.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Am multe persoane de pe TPU in lista de mess cu care ma inteleg bine.Anul viitor am sa fac un tur de forta in toata tara si am sa le vizitez pe toate. Da` asa pe nepusa masa ca sa nu aiba timp sa faca curatdevil

| Silvia a răspuns:

Eu am o părere bună, atât timp cât nu devin amoroase...

| Floreenofficial a răspuns:

Eu am prietenii chiar foarte bune pe net, inclusiv cu persoane din strainatate.totul e sa stii cu cine vbesti. tongue
bafta! :*

| Mjdolhfi a răspuns:

Mai "nu au viitor".

| Simona a răspuns:

Depine...mereu trebuie sa fii mai retinuta, si sa nu dai informatii personale nimanui.Nu se stie niciodata peste cine dai...
Succes!

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Paii. eu am momentan o prietenie pe net. Cu Ditsza. o stiu de pe TPU si desi ne despart aproape 4 ore ne intelegem super! Vbim ft des la telefon. pe mess love struck Suntem prietene asa de bune! O iubesc big hug Ma ajuta mereu si eu la fel. Simt ca avem atatea in comun si avem! smug Merita - crede.ma happy

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

O pierdere de timp...